Historie výsledků Memoriálu Antonína Drvoty

Vytvořeno: 1. září 2014
Napsal František Bublík Zobrazeno: 3891

 

Ročník
    Příjmení a jméno ELO ČR Oddíl Skóre
1. ročník - květen 1991   1. místo Trapl Jindřich   Bonex Teplice  
2. ročník - květen 1992   1. místo Pletánek Jan   Spartak Ústí nad Labem  
3. ročník - 22.-23.5.1993   1. místo Horák Michal 2250 Pern Most 7,0 b.
účastnilo se 58 hráčů   2. místo Hadraba Vladimír 2216 Bonex Teplice 7,0 b.
celkem od počátku 168 hráčů   3. místo Horák Jiří 2150 Jirkov 7,0 b.
4. ročník - 21.-22.5.1994   1. místo Hadraba Vladimír 2186 Bonex Teplice 7,5 b.
účastnilo se 50 hráčů   2. místo Vodička Vladimír 2294 Glavunion Teplice 7,0 b.
celkem od počátku 218 hráčů   3. místo Horák Michal 2278 Pern Most 6,5 b.
5. ročník - 20.-21.5.1995   1. místo Horák Michal 2325 Pern Most 7,0 b.
účastnilo se 58 hráčů   2. místo Petera Petr 2076 Glavunion Teplice 6,5 b.
celkem od počátku 276 hráčů   3. místo Vodička Vladimír 2280 Glavunion Teplice 6,5 b.
6. ročník - 18.-19.5.1996   1. místo Vodička Vladimír 2335 Glavunion Teplice 7,5 b.
účastnilo se 80 hráčů   2. místo Horák Jiří 2196 Chemopetrol Litvínov 7,5 b.
celkem od počátku 356 hráčů   3. místo Trefný Vlastimil 2286 Infinity Pardubice 7,0 b.
7. ročník - 17.-18.5.1997   1. místo Sergejev Vladimír 2460 Ukrajina 8,0 b.
účastnilo se 86 hráčů   2. místo Trapl Jindřich 2326 Bonex Teplice 7,0 b.
celkem od počátku 442 hráčů   3. místo Vodička Vladimír 2334 Glavunion Teplice 7,0 b.
8. ročník - 16.-17.5.1998   1. místo Horák Michal 2348 Chemopetrol Litvínov 7,5 b.
účastnilo se 76 hráčů   2. místo Spal Milan 2162 Strakonice 7,0 b.
celkem od počátku 518 hráčů   3. místo Vodička Vladimír 2340 Bonex Teplice 7,0 b.
9. ročník - 15.-16.5.1999   1. místo Hrbolka Ladislav st. 2155 Lokomotiva Most 7,5 b.
účastnilo se 86 hráčů   2. místo Hadraba Vladimír 2186 Bonex Teplice 7,0 b.
celkem od počátku 604 hráčů   3. místo Kovář Vojtěch 1994 Bonex Teplice 6,5 b.
10. ročník - 20.-21.5.2000   1. místo Trapl Jindřich 2374 Bonex Teplice 8,0 b.
účastnilo se 68 hráčů   2. místo Šleich Jan 2270 Zlín 7,0 b.
celkem od počátku 672 hráčů   3. místo Hrbolka Ladislav ml. 2015 Lokomotiva Most 7,0 b.
11. ročník - 19.-20.5.2001   1. místo Boreš Roman 2181 Česká Lípa 8,0 b.
účastnilo se 72 hráčů   2. místo Trapl Jindřich 2358 Bonex Teplice 7,0 b.
celkem od počátku 744 hráčů   3. místo Hrbolka Ladislav st. 2164 Chemopetrol Litvínov 7,0 b.
12. ročník - 18.5.2002   1. místo Louček Vlastimil 2182 Meteor Louny 6,0 b.
účastnilo se 74 hráčů   2. místo Vozka Pavel 2281 ČSOB Litoměřice 5,5 b.
celkem od počátku 818 hráčů   3. místo Vágner Tomáš 2177 Lokomotiva Most 5,5 b.
13. ročník - 17.5.2003   1. místo Lechtýnský Jiří 2403 Infinity Pardubice 6,0 b.
účastnilo se 100 hráčů   2. místo Vološin Leonid 2461 Sokol Vyšehrad 6,0 b.
celkem od počátku 918 hráčů   3. místo Louček Vlastimil 2194 Pivovar Louny 5,5 b.
14. ročník - 16.5.2004   1. místo Trapl Jindřich 2396 Bonex Teplice 6,5 b.
účastnilo se 122 hráčů   2. místo Rašík Vítězslav 2461 TŽ Třinec 6,0 b.
celkem od počátku 1.040 hráčů   3. místo Priehoda Vítězslav 2194 ČSOB Praha 6,0 b.
15. ročník - 14.5.2005   1. místo Louček Vlastimil 2250 ŠK Union Louny 6,5 b.
účastnilo se 84 hráčů   2. místo Priehoda Vítězslav 2455 Lysá nad Labem 6,0 b.
celkem od počátku 1.124 hráčů   3. místo Boreš Roman 2224 1. Novoborský ŠK 5,5 b.
16. ročník - 13.5.2006   1. místo Lechtýnský Jiří 2422 ŠO Slavie Turnov 6,0 b.
účastnilo se 86 hráčů   2. místo Krsek Tomáš 2117 ŠK Spartak Ústí n./L. 6,0 b.
celkem od počátku 1.210 hráčů   3. místo Louček Vlastimil 2266 ŠK Union Louny 6,0 b.
17. ročník - 12.5.2007   1. místo Neuman Petr 2430 Sokol Plzeň 1 6,0 b.
účastnilo se 96 hráčů   2. místo Priehoda Vítězslav 2392 SK Joly Lysá nad Labem 6,0 b.
celkem od počátku 1.306 hráčů   3. místo Lechtýnský Jiří 2439 ŠO Slavie Turnov 6,0 b.
18. ročník - 10.5.2008   1. místo Spirin Oleg 2430 Tatran Litovel 6,0 b.
účastnilo se 86 hráčů   2. místo Trapl Jindřich 2341 TJ Bonex Teplice 5,5 b.
celkem od počátku 1.392 hráčů   3. místo Valeš Václav 2159 SK Děčín 5,5 b.
19. ročník - 16.5.2009   1. místo Trapl Jindřich 2347 TJ Glaverbel Czech Teplice 6,0 b.
účastnilo se 90 hráčů   2. místo Kovář Vojtěch 2299 SK Litoměřice 5,5 b.
celkem od počátku 1.482 hráčů   3. místo Vágner Tomáš 2297 Marty Baník Most 5,5 b.
20. ročník - 15.5.2010   1. místo Balín Jan 2368 TJ Glaverbel Czech Teplice 6,5 b.
účastnilo se 114 hráčů   2. místo Hába Zdeněk 2205 SK Gordic Jihlava 6,0 b.
celkem od počátku 1.596 hráčů   3. místo Janda Zdeněk 2180 SK Děčín 5,5 b.
21. ročník - 14.5.2011   1. místo Pletánek Jan 2215 SK Litoměřice 6,0 b.
účastnilo se 78 hráčů   2. místo Tuma Jakub 2333 ŠK Teplice 5,5 b.
celkem od počátku 1.674 hráčů   3. místo Klement Lukáš 2245 ŠK Teplice 5,5 b.
22. ročník - 12.5.2012   1. místo Rubeš Jan 2118 ŠK Teplice 6,5 b.
účastnilo se 92 hráčů   2. místo Janda Zdeněk 2136 SK Děčín 6,0 b.
celkem od počátku 1.766 hráčů   3. místo Herskovič Radek 2161 TJ Lokomotiva Most 6,0 b.
23. ročník - 11.5.2013   1. místo Chrz Pavel 2118 ŠK Spartak Ústí n./L. 6,0 b.
účastnilo se 119 hráčů   2. místo Klement Lukáš 2136 ŠK Teplice 6,0 b.
celkem od počátku 1.885 hráčů   3. místo Kuznetsov Mikhail 2161 ŠK Spartak Ústí n./L. 6,0 b.
24. ročník - 10.5.2014   1. místo Tuma Jakub 2347 SK Holdia DP Praha 6,0 b.
účastnilo se 110 hráčů   2. místo Kuznetsov Mikhail 2154 ŠK Spartak Ústí n./L. 6,0 b.
celkem od počátku 1.995 hráčů   3. místo Rubeš Jan 2198 ŠK Teplice 6,0 b.
25. ročník - 9.5.2015   1. místo Neuman Petr 2428 SK Rapid Pardubice, o.s. 6,5b.
účastnilo se 102 hráčů   2. místo Rubeš Jan 2271 ŠK Teplice 6,0b.
celkem od počátku 2.097 hráčů   3. místo Klement Lukáš 2242 ŠK Teplice 6,0b.
26. ročník - 14.5.2016   1. místo Neuman Petr 2441 SK Rapid Pardubice, o.s. 7,5 b.
účastnilo se 92 hráčů   2. místo Serrano Salvador Eduardo 2271 Španělsko 7,0 b.
celkem od počátku 2.189 hráčů   3. místo Vykouk Jan 2241 CHESS Most 7,0 b.