V zasněženém Harrachově aktuálně probíhá Mistrovství Čech mládeže do 16 let. O body tu bojují i tři hráči ŠK Teplice, Linda Slívová v kategorii D16, Martin Dang v H12 (jako krajský přeborník H10) a Tonda Vrchotka ve FIDE Openu. Vedoucím výpravy je Ing. Vladimír Hadraba.
Výsledky, odkazy na on-line přenosy a další informace najdete na stránkách pořadatelů, tedy zde
Aktuálně po 5. kole je Linda na xxx místě mezi dívkami, no podívejte se radši sami. Toník aspiruje na skokana turnaje a i Martin už vyhrál bod.
Fandíme i všem, kteří u nás hostují v různých soutěžích družstev.
Výpravo, sledujeme vás a držíme palce!




Linda zlatá, Tonda nejlepší U14 ve FIDE Openu a Martin 3 body.Vladimír 4. v turnaji v bleskovém šachu. Blahopřeji!