Právě startuje vrcholná akce a to v nejkrásnějším městě, v Praze. V Top hotelu na Chodově se opět uskuteční Mistrovství Evropy mládeže v šachu. A jednou z reprezentantek ČR je i naše naše Linda Slívová!
Linda se na tuto prestižní akci během prázdnin pečlivě připravovala. S výborným výsledkem odehrála Klatovy Open A a titul nejlepší ženy tohoto turnaje jí právem náleží. Zahrála si i klasické oblíbené Pardubice, soutěž družstev s dalšími šachistkami - princeznami, toť byl i jejich název týmu pod vedením říčanských trenérů.
Na ME patří Linda letos do kategorie G14, o titul bude bojovat 109 dívek, alespoň podle aktuální startovní listiny.
Lindiny výsledky můžete sledovat zde
Držíme palce, budeme fandit a přejeme hodně štěstí! Tato akce, aspoň co pamatuju, není určená pro diváky, kteří by chtěli fandit na místě, z bezpečnostních důvodů směli vždy do hotelu jen akreditovaní účastníci a přítomnost v sále byla možná 5 minut, vyfotit a pryč. Tož Lindo, budeme ti fandit na dálku, online, z domova, ze světa nebo i z Prahy!




Zdravím Lindu, držím palce! Ta partie v 3. kole byla už tak vyhraná, že jsem to poznala i já!!! že je to dobré.....A shodli jsme se tedy i na hodnocení 1. kola, také mi bylo líto, že má Linda domácí soupeřku, na ME je lepší hrát proti cizinkám, které na MČR nepotká....Dnes jedu tedy fandit přímo do Prahy, je mi jasné, že bez akreditace se nemůžu k hráčkám ani přiblížit z bezpečnostních důvodů, ale aspoň budu při držení palců hledět směrem k Chodovu....
Vrátil jsem se z krajského soustředění, kde jsem neměl moc času to sledovat on-line (ale chess-results si každé ráno pustil). Také já držím palce do dalších bojů.
Volný den uprostřed vidím jako dobrý.....když jsem byla na ME v Praze jako doprovázející rodič v roce 2012, hrálo se 9 dní bez pauzy a volný den pro poznávání Prahy byl pak ten poslední den, až po vyhlášení výsledků.....tož 100% Čechů jelo už domů a prohlídku památek vynechalo.....takhle mají aspoň všichni šanci na vydechnutí, odpočinek a načerpání sil, prohlídku hlavního města nevyjímaje.....tak po volném dni zase držíme palce!
Blahopřeji Lindě k výbornému výkonu na Mistrovství Evropy a preju všechno nejlepší k dnešnímu svátku!
Taky já blahopřeji Lindě k pěknému výkonu, děkuji za důstojnou reprezentaci klubu a současně přeji i vše nejlepší k dnešnímu svátku. Držím palce na nadcházejícím MČR v rapid šachu.